.

.

Лос Анџелес Clippers 2013 2014 Карики Фабрички Запечатени 10 Картичка Тим Сет со Blake Грифин и Повеќе

Лос Анџелес Clippers 2013 2014 Карики Фабрички Запечатени 10 Картичка Тим Сет со Blake Грифин и Повеќе

Мислење на купувачите:

DEN 239.76
Износ
Залиха

Ова е сосема нова 2013 / 2014 година Лос Анџелес Clippers Кошарка Карики Фабрички Запечатени Тим Постави вклучувајќи Џамал Crawford, Grant Hill, De Andre Јордан, Blake Грифин, Jared Дадли, Крис Пол, JJ Redick, Бајрон Mullens, Дарен Collison и Reggie Булок Дебитант картичка.Оваа група исто така вклучува и еден случајно вметната бонус картичка или Коби, Lebron, се Зголеми или Durant.

Декларирани својства

Најдобри предлози