.

.

Посветен Креации Боја Ми Коко Bronzer Тен Лосион 13.5 оз

Посветен Креации Боја Ми Коко Bronzer Тен Лосион 13.5 оз

Мислење на купувачите:

DEN 1080.00
Износ
Залиха

Богата Редеа-Free/ Дамка-Слободен Природни Бронзирање Формула.Обезбедува Насочени Анти-Стареењето Бенефиции.Колаген Зголемување На Коензим Q10. Pentapeptide 34. Крајбрежните Кокос Мирис.Формулиран со повеќе акцелератори кои работат да се концентрира на производство на меланин да овозможи брзо, темен тен резултати.Високи нивоа на Природна и Козметички bronzers испорача редеа-free/дамка-слободен bronzed резултат.Phyto Cell Tec се врзува за здрави клетки на кожата, овозможувајќи им на здрави клетки од кожата да се живее подолго.Тен проширување и тетоважа заштита смеса.Коензим q10 - Продира длабоко да се обезбеди антиоксиданси и помогне да се создаде колаген и еластин.Pentapeptide 34 - моќен антиоксидант кој го неутрализира слободните радикали и ги поддржува производството на колаген и еластин.Photosomes - се Користи со било каква светлина терапија и помага да се заштити кожи имунолошкиот систем.Кокосово Млеко - Работи да се задржи на кожата на доволно влага нивоа.Кокосово Масло - им Помага да навлезат преку сува слоеви на кожата за длабоко нивоа на хидратација.Renovage - Анти-стареењето комплекс кој ја намалува појавата на фини линии и брчки.Формулиран со повеќе акцелератори кои работат да се концентрира на производство на меланин да овозможи брзо, темен тен резултати.Високи нивоа на Природна и Козметички bronzers испорача редеа-free/дамка-слободен bronzed резултат.Phyto Cell Tec се врзува за здрави клетки на кожата, овозможувајќи им на здрави клетки од кожата да се живее подолго.Тен проширување и тетоважа заштита смеса.Коензим q10 - Продира длабоко да се обезбеди антиоксиданси и помогне да се создаде колаген и еластин.Pentapeptide 34 - моќен антиоксидант кој го неутрализира слободните радикали и ги поддржува производството на колаген и еластин.Photosomes - се Користи со било каква светлина терапија и помага да се заштити кожи имунолошкиот систем.Кокосово Млеко - Работи да се задржи на кожата на доволно влага нивоа.Кокосово Масло - им Помага да навлезат преку сува слоеви на кожата за длабоко нивоа на хидратација.Renovage - Анти-стареењето комплекс кој ја намалува појавата на фини линии и брчки.

Декларирани својства

Најдобри предлози