.

.

Лаптоп замена тастатура со рамки Компатибилни со MSI CR62 6M 2M CR72 6ML 7ML CX62 2QD 6QD 6QL 7QL CX72 7 GE62 203MX 6QF 075MX 2QE 2QF GL62 6QC 6QD GP60 2PC Традиционален Кинески TW Расклопување W

Лаптоп замена тастатура со рамки Компатибилни со MSI CR62 6M 2M CR72 6ML 7ML CX62 2QD 6QD 6QL 7QL CX72 7 GE62 203MX 6QF 075MX 2QE

Мислење на купувачите:

DEN 1545.60
Износ
Залиха

Објектот Состојба : 98% Нови.Професионален дизајн : сосема погодна за вашиот лаптоп, ве молиме потврдете го изглед на тастатура пред да го купат.Го замени вашиот дефект, скршени тастатура и touchpad делови.Компјутерска галантерија : Мулти-функција на тастатурата покрие со целосна копчињата за брз одговор, без одлагање, со мазна корисничко искуство.Ова е исто така добар собранието дел да ја замените вашата тастатура дланка touchpad.Објектот Состојба : 98% Нови;Оригиналниот изглед : нема смисла на контрадикција.Едноставен и живописен изглед, полн со модни смисла, обезбедување удобно внесување;Замени дефект, скршени тастатура и touchpad делови.;Компјутерска галантерија : Мулти-функција на тастатурата покрие со целосна копчињата за брз одговор, без одлагање, со мазна корисничко искуство.Ова е исто така добар собранието дел да ја замените вашата тастатура дланка touchpad.

Декларирани својства

Најдобри предлози