.

.

Panduit QCPBCBCBXX58

Panduit QCPBCBCBXX58

Мислење на купувачите:

DEN 6204.96
Износ
Залиха

Висок квалитет Panduit производ.На тип на производ е Panduit UTP28 SP13 BU-П Висок квалитет Panduit производ, Индустриско-одделение за квалитет, Лесно да се Инсталира.Panduit нуди целосна линија на иновативни бакарни производи кои ги поддржуваат сите на денешниот најчестите IP апликации вклучувајќи Рое и Безжични технологии.Добиете најголема вредност и сигурност на пазарот и да се обезбеди основа за вашиот мрежи раст од изборот од нашите бакар џек модули, patch кабли, печ панели, punchdown системи, кабел, и пред-прекинат решенија.

Декларирани својства

Најдобри предлози