.

.

ПАГ Виси на Ѕидот Датотека Носителот Организатор Метал Пилешко Жица Mail Sorter за Статистика, 5-Tier, Црна

ПАГ Виси на Ѕидот Датотека Носителот Организатор Метал Пилешко Жица Mail Sorter за Статистика, 5-Tier, Црна

Мислење на купувачите:

DEN 383.04
Износ
Залиха

▶Висок Квалитет!Што виси датотека организатор е направен од висок квалитет на метална жица, елегантна и современа мрежа изградба со трајни прав грб заврши, кој endows ѕидот датотека носителот на цврста и лесна тежина изградба.Земете целосно искористување на вашиот вертикална простор и да ја задржите вашиот десктоп празни и чисти.На кружни агол и мазни рабови дизајн може да ги заштити луѓето од гребнатини кога го користите.Humanize Дизајн Едноставен и елегантен outlook, мала етикета панели е предвидено за етикетирање содржината на секој слот.Анти-оксидација и анти- ' рѓа, цврсти и издржливи, ефикасно продолжување на работниот век.На кружни агол и мазни рабови дизајн може да ги заштити луѓето од гребнатини кога го користите.

Декларирани својства

Најдобри предлози