.

.

Waring 503074 Сад со Спојувањето, 64 Оз.

Waring 503074 Сад со Спојувањето, 64 Оз.

Мислење на купувачите:

DEN 3327.84
Износ
Залиха

Пакет димензии : 7.0 "L x 11.0" W x 13.0 " H. Пакет Количина : 1. Тип на производ : ХРАНА МИКСЕР.Земја На Потекло : Сад.Waring 503074 Сад Со Спојувањето, 64 Оз.Вистински ОЕМ замена дел Waring производители на опрема за службата за храна индустрија вклучувајќи blenders, juicers и пијат миксери Употреба вистински ОЕМ делови за безбедност, сигурност и перформанси.

Декларирани својства

Најдобри предлози