.

.

INNO ФАЗА 5 КОМПЈУТЕРИ Камин Алатки Сет со Ракавици за Оган Јама, од не ' Рѓосувачки Челик Покер Дрво Шпоретот Дневник Маша Носителот Лопата и Четка Fireset Комплет за Огн?

INNO ФАЗА 5 КОМПЈУТЕРИ Камин Алатки Сет со Ракавици за Оган Јама, од не ' Рѓосувачки Челик Покер Дрво Шпоретот Дневник Маша Носителот

Мислење на купувачите:

DEN 1271.76
Износ
Залиха

На тешки застане е изградена на здрав нерѓосувачки челик;каминот покер е изградена од нерѓосувачки челик за години на употреба;камин маша им помогне на безбедно место kindling и ја наместите трупци;каминот scooper брзо и лесно топки користи firewood и пепел;каминот метла се карактеризира со силен влакната лесно да издржам пепел и остатоци;Камин Алатки Модерна, Тешки, цврсти и лесно да се соберат; на врвот поддршка држи вашиот алатки организирани, со појавување на двете дрво за горење и гориво камини.На тешки застане е изградена на здрав нерѓосувачки челик.Исто така, црна пена на дното за да се заштити вашиот кат од добиеше.

Декларирани својства

Најдобри предлози