.

.

Ojis EcartHot Куче Чувар

Ojis EcartHot Куче Чувар

Мислење на купувачите:

DEN 2332.80
Износ
Залиха

Направена со трајни пластика.Snap-тесни капак чува свежа храна и е подготвен за користење. 5 1/2" долго x 4 1/2" широк x 2 1/4" висока.Чува топли кучиња се свежи во фрижидерот без да остават течни хаос.Пластични жешка куче чувар има 10 топли кучиња, па ќе може да се готви само како многу како што треба.Во прилог, лесно-отворете херметички капак држи месо новак подолго.Машина за миење садови безбедно.Храна за складирање сад мерки 5 1/2" L x 4 1/2" W x 2 1/4" Х.

Декларирани својства

Најдобри предлози