.

.

TANKE Куче Сад Куче Куче Сад не ' Рѓосувачки Челик Бавна Храна за домашни Миленичиња Фидер Чаши Компатибилен за Големи Средни Кучиња, Мачки

TANKE Куче Сад Куче Куче Сад не ' Рѓосувачки Челик Бавна Храна за домашни Миленичиња Фидер Чаши Компатибилен за Големи Средни Кучиња,

Мислење на купувачите:

DEN 736.80
Износ
Залиха

Нерѓосувачки челик сад, полиран да огледало сјај, и рамно дно дизајн спречува миленици од ѓубрето над.Нерѓосувачки челик милениче сад е многу погоден за сува храна, храна, грицки или вода.Тоа може да се мијат во машина за миење на садови и е лесно да се чисти, може да се стави целиот сад во машина за миење садови.Миленичиња сад е направен од високо‑квалитетни нерѓосувачки челик, кој е издржлив и може да се користи за долго време.Нерѓосувачки челик храната сад, погоден за големи и средни кучиња и мачки.Спецификација : Предмет Тип : Куче Сад Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик Производ Големина : Дијаметар : Прибл. 33cm/12.9 во Пакет Листа : 1 x Нерѓосувачки Челик Милениче Сад Забелешка : ве Молиме овозможи 1‑2cm/0.3‑0.7 во грешка за рачно мерење.

Декларирани својства

Најдобри предлози