.

.

Авганистан Hound Ласерски Гравирани Шише за Вода Индивидуализира Поларните Камила не ' Рѓосувачки Челик со Слама - Куче Кучешки милениче Портокал 32 оз Обичај

Авганистан Hound Ласерски Гравирани Шише за Вода Индивидуализира Поларните Камила не ' Рѓосувачки Челик со Слама - Куче Кучешки милениче

Мислење на купувачите:

DEN 959.52
Износ
Залиха

Овие шишиња со вода имаат трајна ласерска врежани слика со факултативниот сопствен текст да се направи тоа персоналните само за вас или вашите најблиски.Поларните Камила drinkware е направен со двоен ѕид, вакуум изолирани изградба за да се обезбеди одлична топлина и ладно задржување.Капакот карактеристики флип врвот, мека гума прст задржете, и крути и отстранлив слама за лесно чистење.Сите гравирање и прилагодување (ако е применливо) се прават токму тука, во Лос Анџелес, CA.На ласерско гравирање отчукувања перформанси на едноставен налепница или decal на шише.. сликата е постојана.Поларните Камила drinkware е BPA и да доведе бесплатно со перформанси кои ривали или ритам на конкурентски брендови на drinkware.Не машина за миење садови безбедно.Два пати на топлина и ладно задржување на стандардни туристички кригла. 32 унца димензии се 3.70 инчи со 3.70 инчи од 10.25 инчи.Сите предмети се со гордост lasered/прилагодена во Лос Анџелес, CAThe производ е од не ' рѓосувачки челик Поларните Камила шише за вода со трајна ласерска врежани уметнички дела.Не се решат за винил налепница или евтини decal.. добиете вистински договор.На шише за вода е BPA-free и, но не и машина за миење садови безбедно.Миење на рацете се препорачува.Поларните Камила drinkware е направен со двоен ѕид, вакуум изолирани изградба за да се овозможи одлична топлина и ладно задржување.Овие шишиња со вода имаат два пати на топлина и ладно отпор кога во споредба со нормална патна чаши.

Декларирани својства

Најдобри предлози