.

.

uxcell 25mm(0.98) Метал Слајд Рака Прилагодливи Тока Fastener Црна 6pcs

uxcell 25mm(0.98) Метал Слајд Рака Прилагодливи Тока Fastener Црна 6pcs

Мислење на купувачите:

DEN 227.76
Износ
Залиха

Вкупна Големина : 34 x 28mm / 1.33" x 1.1"(L*H); Внатре Големина : 25 x 19mm / 0.98" x 0.75"(L*H).Род Ширина : 4.4 mm / 0.17"; Род Дебелина : 4mm / 0.16".Боја : Црна; Пакет се Вклучени : 6 x Метал Слајд Тока.Материјал : Овие токи се направени од цинк легура, electroplated на површината, цврсти и издржливи, работи одлично за многу DIY функции.Примена : Може да се комбинираат со други да се направи DIY проект.Овој вид на метал лизгачот е широко се применуваат во секојдневниот живот, како сврзувачки елементи рака, багаж ремени, чанта, кожни ремени, suitcases, ранци, спортска опрема, итн.

Декларирани својства

Најдобри предлози