.

.

Wuuycoky Целокупната Suspender Dungaree Токи Лизгање со Правоаголник Лизгачот за Лизгање со Не-Шие Копчиња

Wuuycoky Целокупната Suspender Dungaree Токи Лизгање со Правоаголник Лизгачот за Лизгање со Не-Шие Копчиња

Мислење на купувачите:

DEN 120.24
Износ
Залиха

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Тока затворање.Пакет Листата : 10 x dungaree токи + 10 x правоаголник лизгачот + 10 x no-шие копчиња, Ние нудиме различни количини, боја и големина по ваша погодност.Овие gourd токи клип сврзувачки елементи се изработени од метал материјал, Лесно да го инсталирате, кој е лесен за употреба.Suspender токи се привлечни облини со око-фаќање на дизајн за секој пар на dungarees, Погоден за dressmaking и изработката.Тоа е добра облека, прибор за замена на вашиот оштетен фармерки, копчиња или поправка на ремени.Широко се користи за породилно облекува, деца комбинезони, лигавче комбинезони, сосема нова облека, поправка на оштетените облека.Овие gourd токи клип сврзувачки елементи се изработени од метал материјал, Лесно да го инсталирате, што е погодно да се use Suspender токи се привлечни облини со око-фаќање на дизајн за секој пар на dungarees, Погоден за dressmaking и crafting It е добра облека, прибор за замена на вашиот оштетен фармерки, копчиња или поправка на belts Widely користи за породилно облекува, деца комбинезони, лигавче комбинезони, сосема нова облека, поправка на оштетените clothes Note : со Оглед на големината погоре се мери со рака, големината на вистинскиот објект што сте го добиле може да биде малку поинаков од големината погоре.Во меѓувреме, ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness / contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во тон на боја на слики и вистинскиот објект.

Декларирани својства

Најдобри предлози