.

.

Jiameajani 2Pieces Милениче Хрчак Заби Мелење Трева Играчка Guniea Свиња, Зајак Chinchilla Џвакање Играчка Џвакање Род

Jiameajani 2Pieces Милениче Хрчак Заби Мелење Трева Играчка Guniea Свиња, Зајак Chinchilla Џвакање Играчка Џвакање Род

Мислење на купувачите:

DEN 2239.20
Износ
Залиха

❀ Подобро е да се обезбеди мелење играчки за миленичиња,за нивните заби бараат гризење на храната често и храна секогаш се тешки. ❀ Оваа торта е направен од природни материјали и рачно изработени занаети,кои ќе шират природен мирис,вашето милениче ќе биде дефинитивно интерес во тоа. ❀ Срцето дизајн ќе биде популарен со домашни миленици и може да биде играчка за нив, како и. ❀ Одлична за морско свинче,хрчак,зајакот,chinchilla,и други мали домашни миленици. ❀ Тоа содржи изобилство здрави влакна,кои може да се спречи домашно милениче крзно болест. 100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Тоа е подобро да се обезбеди мелење играчки за миленичиња,за нивните заби бараат гризење на храната често и храна секогаш се тешки.Оваа торта е направен од природни материјали и рачно изработени занаети,кои ќе шират природен мирис,вашето милениче ќе биде дефинитивно интерес во тоа.Срцето дизајн ќе биде популарен со домашни миленици и може да биде играчка за нив, како и.Одлично за морско свинче,хрчак,зајакот,chinchilla,и други мали домашни миленици.Тоа содржи изобилство здрави влакна,кои може да се спречи домашно милениче крзно болест.Имаат голем ефект на горење на устата и ќе ги задржат забите здрави. 2 Парчиња на топката само,други додатоци демо на сликата не се вклучени!Спецификација : Материјал : Трева Тип/Боја : Случајни(Како слики show) Големина : 4cmx4.5cm Количина : 2 Парчиња Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакетот вклучува(без мало пакет) : 2 Piecesx Трева торта.

Декларирани својства

Material:
Grass
Type/Color:
Random(As pictures show)
Size:
4cmx4.5cm
Quantity:
2 Pieces
1.Please allow 1-3cm error due to manual measurement. pls make sure you do not mind before you bid. :
2.Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. Thank you! :
Package includes(without retail package):
2 Piecesx Grass cake :

Најдобри предлози