.

.

БАВНО ТЕРАПИЈА Вегетаријанска Формула Смирувачки Јасно Оаза на Лицето Подлога (60 Влошки) Jeju Еукалиптус, EWG Сите Зелени Garde,Вегетаријанска храна, Козметика

БАВНО ТЕРАПИЈА Вегетаријанска Формула Смирувачки Јасно Оаза на Лицето Подлога (60 Влошки) Jeju Еукалиптус, EWG Сите Зелени Garde,Вегетаријанска

Мислење на купувачите:

DEN 528.00
Износ
Залиха

Сертификација на Вегетаријанци.EWG Сите ЗЕЛЕНИ Одделение, Jeju Еукалиптус.Употреба на еко-пријателски пакување.Не се Тестирани на Животни.Ниска температура таложење на slowtherapy : во Рок од 24 часа од збирката, на свежи суровини се остава земјата со малтер и депонирани во дестилирана вода по ниска температура за 120 часа за да се извлече ефективни состојки на суровини и лисја.На [БАВНО ТЕРАПИЈА] е противалергиски навлажнувачки phyto biome крем направен од суровини еукалиптус се извлече од собирање на суровини остава на Jeju Aewol еукалиптус и направен од страна на уникатен ниска температура таложење метод.

Декларирани својства

Најдобри предлози