.

.

Gcxzq Двете Страни Табела Тркач Mitered Памук и Лен Свадба Маса Декорација Трпезариска Маса Тркачи (Боја : Бела, Големина : 35220cm)

Gcxzq Двете Страни Табела Тркач Mitered Памук и Лен Свадба Маса Декорација Трпезариска Маса Тркачи (Боја : Бела, Големина : 35220cm)

Мислење на купувачите:

DEN 770.40
Износ
Залиха

❖ МАТЕРИЈАЛ : Направен од висок квалитет на памук и лен, мека текстура и лесно да се чисти. ❖ ГОЛЕМИНА СОВЕТИ : за Трпезариска маса-Должината на Табела Runner = Табела Должина + 50 ~ 60 см, се препорачува, за Чај/Кафе на Маса/Shoebox/Салон - Должината на Табела Runner = Табела Должина + 40 см, се препорачува. ❖ УПОТРЕБА : се вклопуваат за секојдневна Табела Декорација, а исто така добар избор за канцеларија биро, Салон или кафе на маса, може да се користи за accasions како свадба или состанок декорација, канцеларија, итн.двете носи место специјална декорација и сензација. ❖ ПЕРЕЊЕ : Лесно се Грижи, Машина мие, се постават рамен да се исуши. ❖ ДИЗАЈН : едноставен, стилски боја и совршена текстура, 5 ѕвезди Ресторан Луксузно уживање. ☛ Цена за табела тркачи само, други украси не се included The табела е украсен во шармантна минималистички стил, што дава простор свеж се чувствуваат.Табела Тркачи Ќе биде најдобар подарок за себе, вашиот љубовник, пријатели & семејства.Се создаде сте прекрасни, елегантни и романтична атмосфера со нив декор вашата кујна, трпезариска маса, кафе на маса, дневна соба маса, спални соби, entryway маса, салон, кабинет, ТВ застане.Повеќето од нашите производи се направени од природни памук и коноп материјали, и посебност на природни текстилни материјали лежи во тоа што тие се склони кон мала деформација или намалување по перење.По внимателна пеглање, а по завршувањето, тоа во основа може да се врати во неговата оригинална состојба.Производот е фиксна во боја во текот на процесот на производство.Таму може да биде мала количина на постоечкиот боја при првото перење, но тоа не е бледнее, и тоа нема да се појави повторно во следните перење.Препорачливо е да додадете мала количина на сол во текот на првото перење за подобрување на постојаност на боја и свежа осветленоста по перење.Дозволете ни помогне да го претворат вашиот дом во топло место да биде домаќин на семејството и пријатели за време на празниците, Божиќ, роденденот страни.Тркач Шема : геометриски pattern Runner Стил : едноставен и modern Runner Боја Класификација : White Runner Големина : 35*180cm , 35*220cm Runner Материјал : крпа*ве Молиме Note1. Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.2. Ве молиме овозможи 1-2 см разлики поради прирачник за мерење.Задоволство Guarantee Please не двоумете контактирате ако имате било какви прашања или прашања, ние секогаш сме тука за вас.

Декларирани својства

Најдобри предлози