.

.

Стожерот Зглоб Нерѓосувачки Челик Frameless Чаша Црно Вратата Зглоб за 90 Степени на Бања Менгеме Бања Виткање Стакло Clip (Боја : СС-180)

Стожерот Зглоб Нерѓосувачки Челик Frameless Чаша Црно Вратата Зглоб за 90 Степени на Бања Менгеме Бања Виткање Стакло Clip (Боја

Мислење на купувачите:

DEN 1271.04
Износ
Залиха

Автоматски близина на шарки инсталиран на страната.Лесна инсталација.Не треба да се вежба стакло.Направени од високо-квалитетни нерѓосувачки челик.Отпорен на корозија и не-корозивен.Не-porous стаклена врата зглоб со заштитна подлога, стакло е не се лизга стабилна и не е лесно да падне.На зглоб има свој позиционирање уред да се спречи стакло од отворањето на автоматски, а тоа може да се отвори и затвори стакло лесно и цврсто.Погоден за различни прилики, стакло вратата/display кабинети, кабинетот на врати, вино кабинети, итн.Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Погоден дебелина : 6-12mm Max Тежина : 45 KGSMatching Заврши Нерѓосувачки Челик Филипс Стил Менгеме Screws Precision Машина Нерѓосувачки Челик Components Dual Прецизност Рана Нерѓосувачки Челик Врати Извори.

Декларирани својства

Најдобри предлози