.

.

Yardley Лондон Луксузен Рака Сапун Рефил, Цветни англиски Лаванда 16 оз (Пакување од 2)

Yardley Лондон Луксузен Рака Сапун Рефил, Цветни англиски Лаванда 16 оз (Пакување од 2)

Мислење на купувачите:

DEN 383.76
Износ
Залиха

Течни Рака Сапун.Природни Moisturizers.Не се Тестирани на Животни.Ги креваш духови со започнување, свежи растителни мирис на лаванда.Природни moisturizers ќе помогне да се задржи вашата кожа мека и мазна, а докажано микроб убиството состојки се заштити и да се елиминира мирис.

Декларирани својства

Најдобри предлози