.

.

Корисна Перење Количка За Патување Ранец, Торба - Водоотпорен Материјал, Прилагодлив Рамо Ремени.

Корисна Перење Количка За Патување Ранец, Торба - Водоотпорен Материјал, Прилагодлив Рамо Ремени.

Мислење на купувачите:

DEN 107.76
Износ
Залиха

Патент затворање. 11.4" рамо капка.Ранец се направени од издржлив водоотпорен материјал и многу амортизирање да го носат удобно.Прилагодливи рамо ремени обезбеди лесен и удобен одговара за возрасни и деца.На Ранец може да се здипли да се вклопат во свој zippered складирање торбичка кога не е во употреба.Патувањето Ранец е совршен за спортски ентузијасти, љубители на планинарењето, патници, па дури и на студентите.Тоа е екстра пространа со димензии од 19.3 инчи висок, со 11.4 инчи широка, со 3,9 инчи длабоки.Колку често сте се посака сте имале ранец рака, па може да се носат предмети што треба за покачување, на патување, или во било кое друго време ќе не очекуваат да имаат толку многу за транспорт?Ако се земе заедно нашата количка за патување ранец, торба на следниот пат кога ќе ја главата, вие не мора да се грижите дека ќе немаат лесен начин да се носат вашите предмети.Оваа количка за патување ранец се направени од издржлив, водоотпорен материјал, со многу амортизирање да го носат удобно.Во димензии на 19.3 инчи висок, со 11.4 инчи широка, со 3,9 инчи длабоки, тоа е екстра пространа.Има zippered складирање дел на предната страна.Кога не користите ранец, станува zippered складирање торбичка, така да може да се свитка до ранец и продавница право таму.Поради тоа што доаѓа во црно, тоа оди со сè.Прилагодливи рамо ремени се осигура дека на ранец може да се носи лесно и удобно страна на двете возрасни и деца.Дополнителна рачка на врвот е додадена погодност.Ранец, исто така, има здрав патент.Патувањето ранец е совршен за спортски ентузијасти, пешачење, патуваат, па дури и на студентите.

Декларирани својства

Најдобри предлози