.

.

Полначот Док - Станица за Полнење со Батерија на Пакет за Nintendo Wii Remote Controller W/USB Кабелот за Напојување(Црна)

Полначот Док - Станица за Полнење со Батерија на Пакет за Nintendo Wii Remote Controller W/USB Кабелот за Напојување(Црна)

Мислење на купувачите:

DEN 2395.20
Износ
Залиха

Wii Двојно Полнење Застане е идеално решение за вашиот Wii Remote Контроли, со Двојно Полнење Стојат заменува потребата за стандард АА батерии.Двојна Полнење Стојат вклучува 4 x батерија на пакети за Wii remotes, едноставно ставете ги врз застане, а со 4 час брзо надополнување на времето тоа предвидува и до 10 часа изведба на батеријата.Напојува преку usb кабелот вклучен на вашиот Wii Конзола, Двојно Полнење Стојат продавници вашиот Wii Remotes, штанд карактеристики мека светлина осветлување и LED индикаторот за полнење е.Заштедете пари и заштита на животната средина со користење на батерија.Со цел да се поддржи заштита на животната средина и да се намали вашиот превозот цена, ние ги отстранивме пакет,сепак, објектите се исто така многу добра заштита, ви благодариме за вашето разбирање!.

Декларирани својства

Најдобри предлози