.

.

Skechers Жените Одат Кандидира Пулсот - Крајната Најдобри Патики

Skechers Жените Одат Кандидира Пулсот - Крајната Најдобри Патики

Мислење на купувачите:

DEN 1357.44
Износ
Залиха

Skechers Ултра Лет midsole амортизирање е лесен и одговора.Ortholite insole обезбедува долгорочна тапацир, влага управување, и breathability.Мека и дише поврзана горниот.Goodyear гума за издржливост, одлични зафат и подобрена стабилност.Машина мие, се исуши.

Декларирани својства

Најдобри предлози