.

.

ЏИН Милениче Материјали Пантофли Форма Топло Згусне Пет Кучиња, Мачки Куќа, Големина: M, 42×33×26cm (Розова Виолетова)

ЏИН Милениче Материјали Пантофли Форма Топло Згусне Пет Кучиња, Мачки Куќа, Големина: M, 42×33×26cm (Розова Виолетова)

Мислење на купувачите:

DEN 2248.80
Износ
Залиха

Добиете удобен кревет за вашиот миленик.Тоа е еден кревет и место да се игра.Направени од безбедни материјали да се направи вашето домашно милениче поздрав.Добредојдовте да се купи.Пантофли Форма Топло Згусне Пет Кучиња, Мачки Куќа, Големина : M, 42×33×26cm (Розова Виолетова).Добредојдовте да се купи.1. Усвојување на високо квалитетни кожата-пријателски материјали, удобно за вашите миленици да живеат. 2. Супер убав дизајн. 3. Едноставен и лесен за чистење. 4. Нека миленичиња спијат повеќе удобно. 5. Погоден за околу 8kg милениче куче или мачка.

Декларирани својства

Најдобри предлози