.

.

Не 8 Пилот Вежба Битови (3)

Не 8 Пилот Вежба Битови (3)

Мислење на купувачите:

DEN 516.24
Износ
Залиха

Објектот Пакет Количина : 1. Број на модел : DT7609-XJ.Земја на потекло : - Кина.Пакет Димензии : 7.8 L x 18.0 W x 0.8 H (сантиметри).На DEWALT Пилот Вежба Битови за употреба со 4 машина countersinks.Сплит точка совет започнува дупчење врз контактот.Рамен на месо тело спречува вежба малку лизгање во countersink.За употреба во тврди и меки дрво, композитни одбор и МЕДИЈАПАН.На DEWALT DEWDT7609 QZ додаток тип замена пилот вежба битови H. S. S. има следниве спецификации : Големина : Број 8 Qty : 3 Не 8 Пилот Вежба Битови (3).

Декларирани својства

Најдобри предлози