.

.

QOQ Женска Тренингот Biker Шорцеви Лесна Висока Waisted Стомак Контрола Слабеење Атлетик Фитнес, Јога Панталони

QOQ Женска Тренингот Biker Шорцеви Лесна Висока Waisted Стомак Контрола Слабеење Атлетик Фитнес, Јога Панталони

Мислење на купувачите:

DEN 239.76
Износ
Залиха

100% Најлон.Удобен Ткаенини : 87%најлон & 13%spandex.Дише, пот-абсорбента и мека.Одличен материјал работел навистина добро за glute/нога ден—без пот марки или лизгање за време на тренингот.Нозете не се намали во па нема масти прстен околу вашиот бедрото.Тоа е многу погоден за жешките летни денови или работат надвор, но клеча доказ или.Средината на Бедрото Должина Тренингот Шорцеви : QOQ тенок одговара шорцеви не се супер кратки како некои компресија шорцеви, но не долго како и повеќето други професионални biker шорцеви.Тие не се тркалаат вашите нозе или се тркалаат надолу или премести кога сте работеле надвор.Можете да се чувствуваат слободни да спортуваат, бидејќи тие престој во местото на целото време.Двоен слој Pleating транспорт pleated шорцеви : должината на панталони е соодветно, така што проблемот на тркалајќи не се случи, избегнување на проблемот на срам.Пот-абсорбента материјал не ќе покаже пот дамки така можете да останете домот, дури и кога ќе се применат.Тоа е добар избор за лето и достоен за додавање на вашата гардероба.Поддршка и Comforable Шорцеви : висока waisted панталони се стомак контрола.Тие се вклопуваат прилично сит, компресира вашиот стомак во додворувања начин, контурите на вашите облини, кои ви даваат тон и трим изглед.Customer Service : Ако имате било какви прашања во врска QOQ производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт.Ние се плаќаат поголемо внимание на удобноста на производи и Добро-содржина Услуга.

Декларирани својства

Најдобри предлози