.

.

WinCraft Атланта 4 Време Шампионите Pennant Знаме

WinCraft Атланта 4 Време Шампионите Pennant Знаме

Мислење на купувачите:

DEN 1490.40
Износ
Залиха

12" X 30" Полна Големина Тим Автентични Pennant.Изработени од мек, Чувствував со Пораби Pennant Стап Ракав (се разликуваат, црна или бела).Овие Знаменца се Еден Двострано Екран Печатени.Голема за да се Прикаже на екранот на внатрешните Ѕидови на Дом, Канцеларија, или како Партиски Знамиња.Лига Вистински Лиценцирани Стоки и Тим Одобрени.

Декларирани својства

Најдобри предлози