.

.

CULLMANN CARVAO Јаглерод Tripod

CULLMANN CARVAO Јаглерод Tripod

Мислење на купувачите:

DEN 754.08
Износ
Залиха

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Производителот гаранција може да не се применува.Боја : Црна.Број На Модел : 40376. Земја на потекло : - Кина.Пакет Димензии : 20.5 L x 10.0 W x 1.5 H (сантиметри).Четири различни варијанти на CARVAO CAX брзо ослободување спојка систем се достапни : CARVAO CAX375, CAX376, CAX371 и CAX370. Камерата плочи се направени целосно од ЦПУ машински алуминиумски.На гумена подлога се користи за да се обезбеди камера, крај завртка спречува тоа од паѓање од СК единица.Со камерата, завртка со пати-од заградата, камерата е во прилог на tripod без алатки и е прецизно утврдено со дух ниво.Брзо спојување единица е Arca-Швајцарски компатибилни.

Декларирани својства

Најдобри предлози