.

.

IOYIJOI Овлажнител Филтер Компатибилен со Холмс НА HWF62 HWF62CS Замена Филтри Компатибилен со Sunbeam Овлажнител SCM1100, SCM1701, SCM1702, SCM1762, SCM2409 (6 Парчиња)

IOYIJOI Овлажнител Филтер Компатибилен со Холмс НА HWF62 HWF62CS Замена Филтри Компатибилен со Sunbeam Овлажнител SCM1100, SCM1701,

Мислење на купувачите:

DEN 664.80
Износ
Залиха

Компатибилен со HM1100, HM1118, HM1119, HM1120, HM1300, HM1700, HM1701, HM1740, HM2025, HM2030, HM1230, HM1275, HM1280, HM1281, HM1285, HM1295, HM1296, HM1297, HM1740, HM1450, HM2408, HM2409, HM1760 & HM1761. Компатибилен со HCM-100 C, HCM-1010, HCM-2000 C, HCM-2001, HCM-2002, HCM-2020 ГОДИНА, HCM-2050 ГОДИНА, HCM-530, HCM-535, HCM-540, HCM-550, HCM-551, HCM-560, HCM-600, HCM-630, HCM-631, HCM-635, HCM-645, HCM-650, HCM-300 T, HCM-315 T & HCM-350. Споредете да HWF62, HWF62 D, HWF-62. Компатибилен со CM1100, SCM1701, SCM1702, SCM1762 & SCM2409. Компатибилен со V3100, V3500, V3500 N, V3600 & V3800. Убаво Вредност : ќе добиете 6 замена на филтрите.Оваа вредност пак, обезбедува доволно филтри за вас, кога ќе треба да се промени стариот.Задоволување на Вашите Потреби : Ако поради некоја причина не сте задоволни со нашата замена на филтер, ве молиме ги споделите со нас и ние ќе се средиме проблемот брзо.

Декларирани својства

Најдобри предлози