.

.

Sandvik Coromant, SNMM 642-QR 4325, Т-Max P Вметнете за Вртење, Карбид, Плоштад, Неутрални се Намали, 4325 Оценка, Ti(C,N)+Al2O3+Калај, Inveio™ Слој Технологија (Пакување од 10)

Sandvik Coromant, SNMM 642-QR 4325, Т-Max P Вметнете за Вртење, Карбид, Плоштад, Неутрални се Намали, 4325 Оценка, Ti(C,N)+Al2O3+Калај,

Мислење на купувачите:

DEN 6095.52
Износ
Залиха

Предности на овој производ семејство : Посветена оценки и geometries за сите апликации и материјали.Продуктивно решение со wiper и Xcel технологии.Алатки со висока прецизност coolant за одлична чип кршење.Сигурен и безбеден обработка, дури и во roughing апликации.

Декларирани својства

Најдобри предлози