.

.

Hade Лав 1 Пакет Премин Плоштадот Рачки на вратите Без Заклучување на Мат Црно, Лесно да се Инсталира Директно на Врата Лост, Тешки Заклучување на Вратата Keyless Внатреш?

Hade Лав 1 Пакет Премин Плоштадот Рачки на вратите Без Заклучување на Мат Црно, Лесно да се Инсталира Директно на Врата Лост, Тешки

Мислење на купувачите:

DEN 613.20
Износ
Залиха

ПРЕМИН ПЛОШТАДОТ РАЧКИ на вратите(без Копчиња) : тешки-должност Премин рачката на Вратата за употреба на внатрешни врати не бараат заклучување функционалност, како што се ходникот, плакарот врати, и премин врати.ЛЕСЕН за ИНСТАЛАЦИЈА : горниот и долниот завртка дупки на мат црна премин рачката на вратата, вклучувајќи ги сите додатоци.Сите што ви треба е врата и toolset!Реверзибилна за двете левата рака и десната рака врати.Може да заврши на лицето на проектот.УДОБНО ОТКЛУЧУВАЊЕ АГОЛ : вие само треба да нежно се лулаат твојот врвка за околу 45 степени за да го вклучите премин врата се справи за да го отклучите.Модерен плоштад исправен стил на пасус лост, солидна цинк легура мат црна заврши, лесен-за-фатете врата се справи ќе суптилно го подигнете и да го подобрат комерцијални области или живеалишта слично.Челик прилагодливи latch : има прилагодливи универзална latch - 2-3/8", или 2-3/4", одговара врати 1-3/8" да 1-3/4".Answer : ___________________________ Note : плоштадот плоча на latch е unremovable.Димензии : должина на Рачката : 4-3/4"(125mm) , rosette дијаметар : 2-1/2"(65mm).Горниот и долниот завртка дупки на заклучување на вратата, сите што ви треба е вратата и алатка за поставување, лесно да се инсталира !Реверзибилна за двете левата рака и десната рака врати, ќе може да ја заврши лица проектот.Можете да изберете функција и функција вовед : .

Декларирани својства

Најдобри предлози