.

.

SoeKoa Велосипед Види Планината Велосипед Handlebar Види Заградата Држач за Полнење Компатибилен со Garmin Forerunner, Пристап, Fenix Спортски рачни Часовници

SoeKoa Велосипед Види Планината Велосипед Handlebar Види Заградата Држач за Полнење Компатибилен со Garmin Forerunner, Пристап, Fenix

Мислење на купувачите:

DEN 215.76
Износ
Залиха

Велосипед handlebar види планината полнење компатибилен со Garmin Forerunner, пристап, Fenix и quatix Серија ја гледа.Материјалот е пластика, која е многу лесна и издржливи.Тоа е лесно да се носат и расклопување, само да го инсталирате на handlebar и се заклучува во место со приклучен кабел вратоврска.Велосипедот handlebar види монтирање на комплет ќе направи да имаме чиста транзиција од трчање за да се велосипедизам.Прикачите вашата електронска watch да велосипедот да се соберат вежби податоци додека се возела, која е многу погодна за повеќе вежбање.Забелешка : за да се Обрне внимание на безбедноста при возење.Компатибилен со : пристап : S1/S2/ S3/S4/S5/S6/S10/S20/X10/ X40/S60 forerunner : 10/15/25/35/110/210/220/230/235/310 XT/405/405cx 410/50/610/620/630/645/645 музика/735 XT/910 XTz/920 XT/935 Foretrex 301/401/FR60/FR70, Fenix серија-fenix/2/3/5 за Fenix 5 S/5x, Vivo Серија - vivo се движат, vivo се движат ЧАС, vivo активни, vivo активни ЧАС, vivo smart ЧАС, vivo smart ЧАС+, tactix Серија, quatix Серија.

Декларирани својства

Најдобри предлози