.

.

Duragloss 902 Автомобил Мие Концентрира - 1 Галон, Црвена

Duragloss 902 Автомобил Мие Концентрира - 1 Галон, Црвена

Мислење на купувачите:

DEN 1936.80
Износ
Залиха

Сјае како што се чисти.Остава боја сјајна и чиста, како што тоа беше само восок.Може да се користи во пена пиштоли и сите професионална автомобил мие опрема.Не се редеа или место боја.Специјална формула за засновање на sheeting ефект да го напушти возилото претежно суви.

Декларирани својства

Најдобри предлози