.

.

Osmo Shaper Создателот Стил Крем, 3.3 оз.

Osmo Shaper Создателот Стил Крем, 3.3 оз.

Мислење на купувачите:

DEN 407.52
Износ
Залиха

МЕДИУМ ЗАДРЖЕТЕ : Крем shaper за калапи, стил и додавање на текстура на вашата коса.ОДЛИЧНИ ЗА ВАШАТА КОСА : Додава силата, еластичноста и мазност.БЕСТЕЖИН СЈАЈ : се Дефинира и додава сјај на косата, без додавање на тежина.КОСАТА ТИП : Голема за кратко до средна должина на косата.ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Масажа на саканата количина темелно преку мокра или сува коса, стил како што сакате.

Декларирани својства

Најдобри предлози