.

.

Andongnywell Жените Широк Нога Панталони Јога Панталони Директно Нога Sweatpants Дневна Секојдневен Legging Drawstring Лабава Панталони

Andongnywell Жените Широк Нога Панталони Јога Панталони Директно Нога Sweatpants Дневна Секојдневен Legging Drawstring Лабава Панталони

Мислење на купувачите:

DEN 191.76
Износ
Залиха

МАТЕРИЈАЛ : Памук + SPANDEX Ткаенина помеша со spandex за водат и удобност.КАРАКТЕРИСТИКИ : Високо Еластична Половината, јога тренингот jogger панталони дневна панталони sweatpants.Drawstring панталони,широка нога јога leggings,pajama панталони.Лабава одговара спортски панталони,удобен за носење во текот на летото пролет или есен.Оваа панталони, може да се покаже на кривата на вашиот долги нозе многу добро.НАТПРЕВАР : Можете да го спарите со вашиот омилен блузи и чизми или патики за совршен изглед.ПОВОД : Овие целосна должина песна панталони се совршени за јога,спиење, џогирање, патување,секојдневен,работа,канцеларија,дневна облека,партија,секојдневно вежбање, активности на отворено, фитнес салата, и одење низ куќата.ГОЛЕМИНА : Секој од нашите производи се прикачени со големина на табела, ве молиме одберете го вашиот соодветна големина пред да нарачате, ако имате било какви прашања во врска со големината на, ве молиме слободно да не контактирате преку е-маил.Ви благодариме!Имајте пријатен ден!.За Andongnywell Панталони : Добредојдовте на Andongnywell Панталони : - Andongnywell е бренд кој нуди различни стилови' облека.Се надеваме дека секој кој го носи нашата облека ќе биде повеќе удобност да уживате во животот.Дише : Ова е направено од страна на удобно и пријателски ткаенина.Еластичен spandex ткаенина ви држи удобно во текот на целиот ден во ноќ.на лесни ткаенини може да дишеме слободно и апсорбира потта.Висок Квалитет : Мека еластичен,Памук+ Полиестер+ Rayon+ Spandex.Дневен : Погоден за секојдневна облека, одмор, патување, за статистика.Нашите натпревари со tees и потпетици или чизми) ќе биде добар избор.Answer : ___________________________ Note : 1.Ве молиме овозможи (0.39-1.18) инчен / 1-3cm грешка поради прирачник за мерење и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате. 2.Ве молиме имајте во предвид дека се разликуваат од страна на лице, затоа, детални големина информации треба да бидат разгледани подолу за опис на производот.Пакет Содржина : 1 x Панталони.

Декларирани својства

Најдобри предлози