.

.

SHUAN 3-Слој Чипка Виси Кошница Кујна Овошје Кошница, Декоративни Виси Овошје Кошница, Складирање Кошница за Кујна, Дневна Соба, Прозорец, Канцеларија (Беж)

SHUAN 3-Слој Чипка Виси Кошница Кујна Овошје Кошница, Декоративни Виси Овошје Кошница, Складирање Кошница за Кујна, Дневна Соба,

Мислење на купувачите:

DEN 312.00
Износ
Залиха

Високо-квалитетни материјали : чиста памучен материјал, не е лесно да се деформира, силни и издржливи.Со големина од околу 110 * 23.5 cm / 43.31 * 9.25 инчи, овој голем виси овошје кошница е совршена големина за внатрешна или надворешна употреба.Нема собрание е потребно : Оваа фарма овошје кошница има прстен, кој може лесно да се откажам овошје и зеленчук за складирање.Тоа не бара никакви собранието.Овошје мирување : Ова овошје и зеленчук hammock може да се одржи многу свежи производи.Тоа е многу погоден за банани, grapefruits, компири, кромид, лук, авокадо, овошје или зеленчук што се зачувани во отворени контејнери.Тоа обезбедува добра циркулацијата на воздух за овошје и зеленчук, ги задржува свежи и им помага да созрее рамномерно.Мулти-цел : памук јаже ткаење садење-виси овошје кошеви направен од тешки памук јаже со памук јаже, држејќи нашите овошје кошница, окупаторската чистота на табелата, што се користи за наводнување на цвет екранот во дневната соба прозорец или канцеларија.Декорација : од ѕид-монтирани растенија 3-слој растително ткиво кошеви.Што виси на растенијата кошница е совршен за прикажување на potted растенија и додавање на современ допир на вашата домашна декорација.

Декларирани својства

Најдобри предлози