.

.

homozy 3X Нордиските Виси Метал Кошница Кујна Farmhouse Весник Организатор Багажник

homozy 3X Нордиските Виси Метал Кошница Кујна Farmhouse Весник Организатор Багажник

Мислење на купувачите:

DEN 575.76
Износ
Залиха

Ѕидот Уметноста Дисплеј : Нордиските стил мрежа ѕид складирање кошница, железо уметност одговара за било декорација тип.Простор за заштеда : Намалување на нередот хаос , освен одреден простор за мали студиото стан, ученичкиот дом, или дневна соба.Лесен за Инсталација : Едноставно виси со нокти или куки.Широка Употреба : се Дизајнирани со 2 куки, може да се користи за gird panel display, во текот на кабинетот, бања складирање, итн.Складирање Рек : се Користи за публикации, растенијата ѕид dcor, полица dcor, индустриски dcor, минималистички ѕид уметност, и повеќе.

Декларирани својства

Најдобри предлози