.

.

ВОЛШЕБНИЦИ – Гуми и Винил Сјај за Облекување и Protectant Спреј – Професионални Автомобилската Детали (22 мл.)

ВОЛШЕБНИЦИ – Гуми и Винил Сјај за Облекување и Protectant Спреј – Професионални Автомобилската Детали (22 мл.)

Мислење на купувачите:

DEN 368.64
Износ
Залиха

ГУМИ ОБЛЕКУВАЊЕ враќа како нов сјај или додадете сјај со саканата апликација техника; штити од патот валкано и УВ сонцето.ВИНИЛ, ГУМА оваа анти-статички авто protectant за седишта не е лизгава не чевли полски или боја.Моментално ги отстранува вградени восок и бели остатоци.Брзо сечење, највисок сјај е можно.Brightens и ги штити СИТЕ метали : алуминиум, хром*, од не ' рѓосувачки, месинг, бакар, никел, итн.Ги отстранува оцрни, корозија, оксидација, кочница пепел и катран.Брзо се намали, со висок сјај.Помалку неуредна да ја користите.Лесно да се однесуваат и да ги отстраните.Brightens и обновува алуминиум, месинг, нерѓосувачки челик, хром* и повеќе.

Декларирани својства

Најдобри предлози