.

.

Најновата Генерација DLP Проектор DMD Чип 1076-6318W 1076-6319W 1076-6328W 1076-6329W 1076-6338W 1076-6339W 1076-6438W 1076-6439W

Најновата Генерација DLP Проектор DMD Чип 1076-6318W 1076-6319W 1076-6328W 1076-6329W 1076-6338W 1076-6339W 1076-6438W 1076-6439W

Мислење на купувачите:

DEN 2520.00
Износ
Залиха

Новата Генерација НА+ DMD чип.Доаѓаат со нови термички подлога.Спакувани во antistatic торба. 180 дена гаранција 30 дена бесплатен врати.компатибилен : 1076-6318 W 1076-6319 W 1076-6328 W 1076-6329 W 1076-6338 W 1076-6339 W 1076-6438 W 1076-6439 W.Дел Број : 1076-xxxx WThis 1076 W ревизија е директна замена за било од следниве исправки : 1076-6318 W1076-6319 W1076-6328 W1076-6329 W1076-6338 W1076-6339 W1076-6438 W 1076-6439 WFeatures These се нула час повлекува од сосема нов никогаш не се користат во DLP projectors Newest Генерација ,подолг живот time Warranty Policy To се осигура задоволството на вашите купувања, сите објекти се продаваат од страна на visdia ќе има право да ги 180 дена гаранција и 30 дена бесплатен врати.

Декларирани својства

Најдобри предлози