.

.

HLMSKD Full HD LED Проекторот со 4D Дигитални Корекција 6800 Lumens домашно Кино Пренослив Проектор LED Проектор (Боја : C2 Црна, Големина : 320 * 240 * 130mm)

HLMSKD Full HD LED Проекторот со 4D Дигитални Корекција 6800 Lumens домашно Кино Пренослив Проектор LED Проектор (Боја : C2 Црна,

Мислење на купувачите:

DEN 1228.80
Износ
Залиха

Точно мајчин резолуција 1920*1080, full HD 1080 P.Богата интерфејси, со HD-во USB, SD, компатибилен со различни уреди.Вграден-во HIFI 10 W*2 звучници.Шокантно звук, Android верзија.Поддршка 4 K онлајн видео.Вграден-во +/-50 дигитални корекција на грешките, кога се прикаже слика е искривена, се прилагоди малку и вашата слика ќе биде нормален.Точно мајчин резолуција 1920*1080, full HD 1080 PRich интерфејси, со HD-во USB, SD, компатибилен со различни уреди,Изградена-во HIFI 10 W*2 звучници.Шокантно звук, Андроид version Support 4 K онлајн видео.Вграден-во +/-50 дигитални корекција на грешките, кога се прикаже слика е искривена, се прилагоди малку и вашата слика ќе биде нормален.Дисплеј тип : 6-инчен TFT LCD display Brightness : 6800 lumens (2500 ANSI lumens)Резолуција : 1920x1080 пиксели, точно целосна HDContrast : 8000 : 1 Lens : Прирачник се фокусира леќа,извор на Светлина : LED светилка, светилка живот 50,000 hours Aspect сооднос : 4 : 3/16 : 9 Projection големина : 1.7 M-50 инчи; 2.6 M-80 инчи; 3.2 M-100 инчи; 3.8 M-120 инчи; 4.7 M-150 инчи, 6.2 м-200 inches Projection растојание (метри) : 1~6.5 meters Keystone : ±50 степен 4 D дигитални keystone Lamp : 150 WProjection метод : пред проекција, задна проекција, таванот проекција, десктоп проекција, огледало проекција (C2 Android верзија)Говорник : Вграден-во 10 W звучник*2 Appearance Дизајн : Прецизност шприц & Метал Sandblasting Оксидација Molding Projector големина : 320x240x130mm Weight : нето тежина 3.0 KGNotice : 1. Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи 2-3% грешка.Пред да конкурираат, бидете сигурни дека ќе не ми пречи.2. Бојата може да се разликува поради различни монитори, ве молиме обратете се на вистинскиот производ.Вграден во леќите дизајн, леќа капа штити леќа.

Декларирани својства

Најдобри предлози