.

.

SAMSUNG 30- 100 слободен стил Smart Пренослив Проектор, FHD, HDR, Внатрешна/Надворешна Домашна Употреба, Големиот Екран Искуство, 360 Звук, SP-LSP3BLAXZA, 2022 Модел

SAMSUNG 30- 100 слободен стил Smart Пренослив Проектор, FHD, HDR, Внатрешна/Надворешна Домашна Употреба, Големиот Екран Искуство,

Мислење на купувачите:

DEN 1672.80
Износ
Залиха

ТОЧКА Со колевка стои дека ротира речиси 180 степени, позиција на вашата слика каде што сакате од подот до таванот; слободен стил ви дава флексибилност да се види вашиот начин.ЛЕСНО ПОСТАВУВАЊЕ : Седат назад и да ги споделите слободен стил управуваат со подесување; Откако ќе го најдете вашиот агол, овој пренослив smart проектот автоматски ја прилагодува сликата за вашиот совршен слика; Авто Израмнување, Авто Фокус и Авто Корекција технологија се направи на работа во секунди.ПАМЕТНИ ЗАБАВА : Stream на вашиот омилен покажува, да играат игри, тренингот со тренер, Дали сите ќе уживаат со слободен стил и открие вашата мора да има апликации и стриминг сервиси, сите само неколку клика далеку*.ПРЕМИУМ 360 ЗВУК : го Слушаат 360-степен аудио што го исполнува просторијата од оваа мала, но моќна smart театар, Вие ќе се најдете понесени од страна на висок квалитет на звукот што зрачи од говорникот и бас засилувачи.НАДВОРЕШНА БАТЕРИЈА КОМПАТИБИЛЕН : Сега на големиот екран искуство е како мобилен како што се; Само Го дофати слободен стил со надворешна батерија се спакуваат и да одат; без штекер е потребно, вие сте слободни за да се види вашите омилени емисии, играат игри или што и да сакате*, каде што сакате—во затворени простории или на отворено**.СКАЛА Bixby, Алекса и Google Асистент се вградени во слободен стил; Едноставно да го користите вашиот глас за да најдете содржини што ги сакате, се обратат до обемот, контрола на вашиот поврзан дом и повеќе****.

Декларирани својства

Најдобри предлози