.

.

BenQ MW855UST Мрежа Пенкало и Допир Интерактивни Проектор

BenQ MW855UST Мрежа Пенкало и Допир Интерактивни Проектор

Мислење на купувачите:

DEN 21762.96
Износ
Залиха

1280 x 800 - Пред се, Таванот - 720p - 3000 Час во Нормален Режим - 4000 Час Економија Mode - WXGA - 10,000 : 1 - 3500 lm - HDMI - USB - 3 годишна Гаранција.Ben Q MW855 UST 3 D Подготвени DLP Проектор - 16 : 10 - 1280 x 800 - Пред се, Таванот - 720p - 3000 Час во Нормален Режим - 4000 Час Економија Mode - WXGA - 10,000 : 1 - 3500 lm - HDMI - USB - 3 годишна Гаранција.

Декларирани својства

Најдобри предлози