.

.

Брод Навој Фитинг, Црево Barb Фитинг Bilge Пумпа Цевка од Нерѓосувачки Челик Преку-трупот Црево Фитинг Barb Морски Бодликава Црево Преку Исцеди за Чамци, Јахти Морски

Брод Навој Фитинг, Црево Barb Фитинг Bilge Пумпа Цевка од Нерѓосувачки Челик Преку-трупот Црево Фитинг Barb Морски Бодликава Црево

Мислење на купувачите:

DEN 436.56
Износ
Залиха

【Висок Квалитет】На Преку-Трупот Фитинг е направен од Тешки 316 одделение од нерѓосувачки челик изградба обезбедува својата сила и издржливост. 【Се применуваат за】Висока сигурност, Морски Навој Фитинг е широко се користат во чамци, јахти, морски, итн. 【Исклучителна Појава】Површината со огледало полирање заврши, силен во saltwater средина. 【Предност】Бодликава Црево Преку Мозоци компактна големина дозволување инсталација во близина на аглите и во ограничени области. 【Сосема Нов】100% сосема нов висок квалитет Црево Barb Фитинг, строго се целосно тестирани за да се обезбеди најдобар квалитет пред пратката, се безбедни за употреба.Карактеристики : Тешки 316 одделение од нерѓосувачки челик изградба обезбедува својата сила и издржливост.Висока сигурност, широко се користи во чамци, јахти, морски, итн.Површината со огледало полирање заврши, силна saltwater средина.Компактна големина дозволување инсталација во близина на аглите и во ограничени области.Висок квалитет и 100% сосема нов.Спецификација : Состојба : 100% Сосема нов Големина : 3/4 "Боја : Сребро Материјал : 316 од не' Рѓосувачки челик Апликација : Чамци / Јахти / Автомобили / Приколка Пакет Листа : 1 * Брод Навој Фитинг Напомена : ве Молиме овозможи 1slight грешка поради прирачник за мерење и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.Ве молам, разберете дека бои може да постои хроматските аберации како различни поставување на слики.

Декларирани својства

Најдобри предлози