.

.

5.6 FT Божиќ Гарланд Венец со Борови Шишарки & Црвени Бобинки Украси - Вештачки Божиќ Одмор Гарланд за Дома Божиќ Декорација Свадба Партија Празник Венец Мантија Орке?

5.6 FT Божиќ Гарланд Венец со Борови Шишарки & Црвени Бобинки Украси - Вештачки Божиќ Одмор Гарланд за Дома Божиќ Декорација Свадба

Мислење на купувачите:

DEN 599.76
Износ
Залиха

На Божиќ гарланд е 5.6 ft долго со широчина од 5 инчи.Оваа гарланд е направен од не-запалив, висока јачина и времето-отпорни ПВЦ материјал.Живописни бои, со висок квалитет, не бара посебни средства за чистење или одржување.Лесен за складирање и може да се користи постојано.Оваа вештачка божиќ гарланд ќе изгледаат одлично на сите на време.Совршена декорација за Божиќ партии, канцеларии, ресторани и така натаму.Тоа е, исто така, погодни за украсување на домовите, како што се врата рамки, прозорец рамки, камини, канцеларии и хотели.Верувам дека тоа може да стане убава пејзаж.Нашиот Божиќ гарланд може да се користи во затворени простории и на отворено.Кога прикажување надвор, ставајќи го под поклопецот ќе се избегне каква било дожд оштетување или губење на бојата.Оваа garlands се добри во зголемување на силна празничната атмосфера и да се создаде пријатна средина.Без оглед на тоа каде е поставен, тоа е убава. 5.6 FT Божиќ Гарланд со борови шишарки и црвени бобинки!Bendable гарланд : вие не може да се направи на било која форма сакате.Одличен Божиќ украси за пред врата, прозорец, ѕид, скалите, камин, mantel.За внатрешна и покриени отворено екранот.

Декларирани својства

Најдобри предлози