.

.

Веб камера, TedGem веб Камера за Лаптоп преку USB, PC Camera веб-Камера со Микрофон за Стриминг Видео Повик и Снимање, Игри, Поддржува Windows, Андроид, Linux (Црна)

Веб камера, TedGem веб Камера за Лаптоп преку USB, PC Camera веб-Камера со Микрофон за Стриминг Видео Повик и Снимање, Игри, Поддржува

Мислење на купувачите:

DEN 359.76
Износ
Залиха

【Full HD 4 K/1080 P Камера】USB камера обезбедува кристално јасни слики.Стриминг веб камера автоматски слаба светлина корекција прави да се види јасно дури и во слабо или лошо осветлување settings.Компјутер камера со микрофон се соочуваат со подобрување на технологијата автоматски да се оптимизира на сликата, така што изгледа поубаво во видеото. 【Лаптоп, Камера Вградена во Намалување на Шумот Микрофон】1080p Камера интегрирани бучава поништување на микрофон за јасен квалитет на звукот дијалог.Веб камерата автоматски ги елиминира бучавата во позадина и јасно ја доловува гласовни снимки во рок од 5 метри.Веб-камери ДРК дигитални широк динамички функција, идеален за webinar и видео конференции. 【Компјутер, Камера за Возење-бесплатно, Plug and Play】веб-Камера со микрофон plug-and-play, лесно USB конекција да Компјутери или Macs и лесна компатибилност со твоите популарни апликации.Благодарение на attachable штекер, на HD камера е погодна за различни прикази.како лаптоп, ЛЦД или набљудувачите. 【USB Камера Лесен за Инсталација】се Стави на лаптоп камерата на вашиот монитор или десктоп, USB камера клип-врз база дизајн може да стојат и да се откажам.Не дискови е потребно, plug and play.Висока стапка, 30 рамки во секунда, видео сликата е јасна и течност.На HD камера е најдобар избор за видео конференции, skype разговори и видео емитување на снимањето. 【веб Камера Широка Примена】 веб Камера на Skype, Yahoo! @Messenger, MSN, Windows Live @ Messager, Gmail, Андроид IPTV, итн.Размена на инстант Пораки, апликации.веб камера 1080p Погоден за повеќе дејности, вклучувајќи Windows, Андроид, Linux.Работа со КОМПЈУТЕР, лаптоп, лаптоп, десктоп и Android во ЖИВО со USB порта.Стримување веб камера, исто така може да обезбеди јасни детали, живописни бои, мазни и видео фотографирање.

Декларирани својства

Video Effective Distance:
≥0.3m Image Optimal Distance

Најдобри предлози