.

.

SPASAVVY 6 Pack Веѓа Жилет Тример [Екстра Прецизност] Расположливиот Лицето Коса Смена, Derma-планирање Бричење Алатка - Лицето Хлапак за Мажи & Жени (1666S 12 Парчиња)

SPASAVVY 6 Pack Веѓа Жилет Тример [Екстра Прецизност] Расположливиот Лицето Коса Смена, Derma-планирање Бричење Алатка - Лицето Хлапак

Мислење на купувачите:

DEN 239.76
Износ
Залиха

???????????? ???? ???????????????????????? ???????????????????????? ???????????????????? ???????????????? ???????????????????????????? ???????????????????????????????? ???????????????????? : Дали сте во потрага по висок квалитет алатка за стил и да се намали вашиот лицето коса?SPASAVVY Е exfoliating derma-планирање алатка е сè што ви треба за да облик на веѓите, да ги отстраните казна на лицето косата, па дури и smoothen вашата кожа.Вашето лице заслужува најдобра можна нега.Нашите професионални веѓа жилет функционира одлично и е идеален за мажите и жените. ???????????????? ???????????????????? ???????????? ???????????????????? ???????????????? ???? ???????????????? ???????? ???? ???????????????????????????? ???????????????????????? : Сакате да заштедите пари на најдобрите брада тример за одржување на вашиот лицето изглед?Овој производ пакет вклучува вкупно 6 парчиња, па можете да добиете максимална вредност за пари. ???????????????????????? ???????????? ???????????????????????? ???????????? ???????? ???????????????????????????? ???????????????????????? ???????????????????? : Кој ќе рече дека обликувањето на веѓите и средување на оние подели на лицето влакната мораше да биде нежен, време одземаат задача?SPASAVVY Е exfoliating derma-планирање алатка е сосема лесно да се користи за сите.Тивко и безболно го отстраните вашиот вишок на косата, веѓите и лицето бради. ???????????????????????? ???????????????? ???????????????????????????????????? ???????????????????? ???????????????? ???????????? ???????????????? ???????????????????????????? ???????????????????? : Дали понекогаш имаат проблеми средување на чувствителните области околу веѓите, горната усна, образ fuzz, бикини линии, или брадата коса?Нашата мулти-цел коса trimmers доаѓаат со висок квалитет ножеви, кои се специјално дизајнирани за да се справи со тврдоглав лицето влакната.Микро чувари заштитите вашата кожа додека не ' рѓосувачки челик сечилото функционира неговата магија преку несакани влакната.

Декларирани својства

Најдобри предлози