.

.

Протеза Случај, Протеза Чаша со Цедилка, Протеза Бања Кутија Лажни Заби Складирање Кутија со Кошница Нето Сад Држачот за Патување, Retainer Чистење (Бела)

Протеза Случај, Протеза Чаша со Цедилка, Протеза Бања Кутија Лажни Заби Складирање Кутија со Кошница Нето Сад Држачот за Патување,

Мислење на купувачите:

DEN 126.96
Износ
Залиха

ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : отпорност на ПП материјал, многу цврсти и издржливи.Повеќе намени:протеза бања кутија е опремен со кој се одвојува миење на кошница која е добра алатка за складирање протеза или чистење на протезата.Одлично за стоматолошки гарда на сад, retainer случај, лажни заби сад, устата гарда на сад, исто така, може да се користи за складирање на pacifier или накит.на Протеза Случај Мини големина(9 X 9 X 7cm/3.5"X3.5"X2.7") го прави лесен за носење.Она што е уште поважно, на протеза кутија го прави лесен за носење на протези, каде и спречува случајно справување со штетите.Идеален подарок за стари лица години во семејството, па дури и за патниците како мали складирање кутија.Нема хаос, не се истури цедилка.Одлично за секојдневно чистење или во текот на ноќта впива.Подобро за чување на протеза или чистење на протезата.Боја : Бела.

Декларирани својства

Најдобри предлози