.

.

YTDTKJ Дигитални Бебе Скала со Лента Мерка, Мини Милениче Скала, LCD Електронски Младата Скала со Задржете Функција, Храна Тежина Кујна Скала за Мерење Кутре/T/Мали Живо?

YTDTKJ Дигитални Бебе Скала со Лента Мерка, Мини Милениче Скала, LCD Електронски Младата Скала со Задржете Функција, Храна Тежина

Мислење на купувачите:

DEN 1987.20
Износ
Залиха

Мултифункционален Дигитален Скала : Ова бебе скала може да се користи не само за бебиња, но исто така и за мерење на домашни миленици и кујна храна, па дури и за мали пошти.Висока Прецизност и Капацитет : должината на нашите миленичиња скала лента е прибл. : 55 cm / 21 инчи, max : 20 kg / 44 кг.Приложените лента мерка може да се измери babys висина.Со користење на оваа скала, ќе може точно да измери вашиот babys висина и тежина.Лесен за Користење : За најдобри точноста, ве молиме место скала на цврста,рамна површина.Избегнувајте мека површина, или на тепих.Вклучување на скалата и место на вашето бебе на скалата послужавник.Материјал и Дизајн : Нашите мини скала е изработен од ABS материјал, и на работ на скалата е дизајниран со криви форма за да се спречи бебе од bumping и заштита на babys безбедност.LCD Екран : LCD дисплеј со сино осветлување ви овозможува да го прочитате тежина на скалата во секое време, дури и во темни места.

Декларирани својства

Најдобри предлози