.

.

Reddhoon 6Pcs Мат Течен Кармин Усна Масло, Навлажнувачки Усна Сјај, Мазна Усна Фини Линии, Хидратантен долготрајни Не-Стап Проѕирен Усна Сјај

Reddhoon 6Pcs Мат Течен Кармин Усна Масло, Навлажнувачки Усна Сјај, Мазна Усна Фини Линии, Хидратантен долготрајни Не-Стап Проѕирен

Мислење на купувачите:

DEN 287.76
Износ
Залиха

Мат усна сјај изгледа убаво на сите.Тоа може да им помогне на вашите усни да се чувствуваат тесни и plumping.Користете го со кармин дели за да се формира влага на усните, прави вашите усни да изгледаат дебели како желе.Светла и блескави стакло усна шминка, навлажнувачки усните, изгледа како девојка.Хидриран усните се направи да изгледа помлада.Погодна за секој прилики, погоден за секого во секоја сезона.Многу погодни за лица, канцеларии, одмор, датира, итн.Пакет содржи : 1 x 6 Pcs Мат Течен Кармин Усна Масло.

Декларирани својства

Најдобри предлози