.

.

NYX ПРОФЕСИОНАЛНА ШМИНКА Космички Метали Усна Крем, Течен Кармин, Небесните, 0.13 Течност Унца (CMLC13)

NYX ПРОФЕСИОНАЛНА ШМИНКА Космички Метали Усна Крем, Течен Кармин, Небесните, 0.13 Течност Унца (CMLC13)

Мислење на купувачите:

DEN 192.00
Износ
Залиха

МЕТАЛИК-ЗАВРШИ КАРМИН : NYX Професионална Шминка Космички Метали Усна Крем покрива усните во сјајна, lustrous боја и блескави метален заврши која се чувствува и изгледа како блескава усна сјај.МЕТАЛИК БОИ : на Располагање во интензивна, мултидимензионална бои од топла розова да сина glisten како lipgloss со текстура на усна крем за кои се надвор од овој свет кармин во боја како тебе никогаш не сум видел!.КАРМИН ЗА СОВРШЕН POUT : Кукла вашите усни во кадифен, крем, сјајни совршенство!Обидете се нашата целосна линија на усна производи, вклучувајќи кармин, усна лагер, усна сјај, усна крем, усна лагер, и путер сјај.СУРОВОСТ-СЛОБОДЕН КОЗМЕТИКА : Ние веруваме животни припаѓаат во нашите раце—не во лабораторија.Сите наши шминка е КАРТАТА е сертифициран суровост-слободни.Ние не ги тестираме сите наши производи врз животни.ОТКРИЈТЕ NYX ПРОФЕСИОНАЛНА ШМИНКА : Обидете се сите наши професионална шминка и убавина производи денес, од сенки, eyeliner, маскара & лажни трепките да кармин, фондација, буквар, руменило, bronzer, четки и повеќе!.Интензивна, мултидимензионална боја се судира со glistening ефект на сјај за кои се надвор од овој свет усни како тебе никогаш не сум видел.Нашите крем-мазна Космички Метали Усна Крем покрива усните во lustrous боја и блескави метален заврши која се чувствува и изгледа како сјај.

Декларирани својства

Најдобри предлози