.

.

4K Поврзување на Кабел, High Definition Multimedia Interface Кабел, 4K да се за Microsoft за Поврзување на Кабел, Мулти-слој заштитен пренос изолатите надворешни влијанија, Стабилни Перфор

4K Поврзување на Кабел, High Definition Multimedia Interface Кабел, 4K да се за Microsoft за Поврзување на Кабел, Мулти-слој заштитен

Мислење на купувачите:

DEN 1636.80
Износ
Залиха

【Удобно да се Користи】Овозможува конекција автоматски да синхронизирате аудио и видео за повеќе пријатно гледање искуство. 【Перформанси】Мулти-слој заштитен пренос изолатите надворешни влијанија, обезбедување на појасна слика на екранот. 【Стабилни Перформанси】На позлатени интерфејс е rustproof, анти-оксидација и отпорен на корозија, обезбедува стабилно сигнал на пренос. 【Добар Квалитет】4 K слика е пореално, и гарантира висок квалитет на сликата, што го прави слика lifelike. 【Одлични Перформанси】Поддршка стереоскопски 3 D визуелни ефекти да се создаде вашиот почетен театар, уживаат во визуелен празник во лице.

Декларирани својства

Најдобри предлози