.

.

USB Кабел за Оган Стап, Power Кабел за Стриминг ТЕЛЕВИЗИЈА се Држи, Најлон Плетенка Краток Микро USB Кабелот за Напојување за Амазон Оган Стап, Chromecast, Roku Стап, 2 Пакет 11.8 Ин?

USB Кабел за Оган Стап, Power Кабел за Стриминг ТЕЛЕВИЗИЈА се Држи, Најлон Плетенка Краток Микро USB Кабелот за Напојување за Амазон

Мислење на купувачите:

DEN 1171.20
Износ
Залиха

Штедење ЕНЕРГИЈА метежот отпорни и корисна за да се носат во вашата торба или џеб.УНИВЕРЗАЛНО КОМПАТИБИЛНИ - usb кабел за оган стап е исто така компатибилна со повеќето популарни Android и Windows smart телефони, таблети и други уреди со 5-пински микро USB порта како што се MP3 плеери, камери, хард дискови, e-читатели, надворешни батерии за полнење или податоци и синхронизација.

Декларирани својства

Најдобри предлози