.

.

Пен-Plax Стои Буда Аквариум Декорација 10-инчен

Пен-Plax Стои Буда Аквариум Декорација 10-инчен

Мислење на купувачите:

DEN 647.76
Износ
Залиха

Направени од високо-квалитет смола.Домот Буда figurine со неговиот крена раце.Не-токсични и риба-безбедно.Доаѓа со рамна подлога се обезбеди сместување.Прави совршен додаток за вашиот аквариум.Риби сакаат малку Источна филозофија.Тоа е зошто Пен Plax Стои Буда Аквариум Оркестарот е совршен прилог на било аквариум.Тоа е убаво детални и направена од нетоксични, риба-безбедно смола.За Пен Plax : Пен-Plax е едно семејство во сопственост на компанијата во работата од 1959 година. Тие се специјализираат во создавање на одлични милениче материјали за животни и двете големи и мали.Најдобро познат за производство на пет производи по поволни цени, Пен-Plax брендот е синоним за иновации и квалитет, одржување на вашето домашно милениче основно во умот.Направени од високо-квалитет смола.Домот Буда figurine со неговиот крена раце.Не-токсични и риба-безбедно.Доаѓа со рамна подлога се обезбеди сместување.Прави совршен додаток за вашиот аквариум.

Декларирани својства

Најдобри предлози